Відгуки про компанію Магазин вдалих покупок
- Ярослав М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Євген Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Найкращі, дякую за швидкість та консультування!
- Олександр П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вячеслав М.
Изначально обговаривали,товар под заказ.Уплочен разумный аванс и итоге через 10 дней было получено НП. Аппарат в заводских плёнка,правда транспортировочный пенопласт частично пострадал,но все целое. Подключил,все работает и нас радует.Несовсем понятен один момент, в коментариях выставляют фото товарных чеков, у меня кроме чеков НП нет ничего. В остальном придираться некчему. Спасибо за отличный товар по хорошей цене.
- Олексій С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталія Л.
Замовили варильну поверхню Веко. Швидко зателефонували, попередили, що вона під замовлення та чекати потрібно 10 днів. Чекати довелося десь так, як і було заявлено. Не впевнена, що відправку здійснював сам магазин, тому просто опишу ситуацію. Отримала поверхню на Нову пошту. Її виволокли по підлозі, як непотріб. Упаковка жахлива, просто розшарпаний картон, з якого вивалюється розтрощений в хлам пінопласт... Зазначу, що вартість доставки була більше заявленої... Знайшли в тій купі сміття саму поверхню, перевірили на наявність зовнішніх пошкоджень. Наче нічого не помітили, забрали (просто вже дуже треба було). Поки що працює, дуже сподіваюся, що звіряче перевезення не вплине на подальшу роботу даної поверхні. Я розумію, що дуже ризикнула, забравши даний товар. Думаю, багато хто відмовився б... Шановний продавець, товар не дешевий, щоб так з ним поводитися, зверніть увагу на пакування та перевезення ваших товарів. Не важливо, хто винен, матеріально можете постраждати ви...
Загалом, зважаючи на сьогодення, дякую що працюєте. Дякую за товар, буду сподіватися, що не пошкодую, що не повернула його, і він прослужить мені довго та без проблем. Гарних і не скандальних Вам покупців та процвітання. Миру нашій країні! - Святослав В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- VALERII D.
- Сподынюк С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Владислав Ю.
Цена не много завишина, во время войны такое делать конечно не хорошо, но спасибо что вообще работаете
